Kompānija šodien

Lori Fragrances ir viens no vadošajiem smaržvielu ražotājiem Ziemeļeiropā. Mēs piegādājam smaržas ražotājiem Eiropā, Āzijā un NVS valstīs.

Lori Fragrances rada un ražo smaržvielas dažādiem produktiem, sākot no kosmētikas līdz automašīnas kopšanas līdzekļiem.

Mūsu uzņēmumam ir vairāk kā 40 gadu pieredze, palīdzot klientiem aromatizēt savus produktus. Smaržvielas tiek ražotas mūsu rūpnīcā Rīgā.

Lori Fragrances ir privāts uzņēmums ar dinamisku, radošu darbinieku komandu. Mūsu ilgtermiņa partnerība un pielāgotā pieeja palīdz rast individuālus risinājumus jebkura lieluma uzņēmumiem.

Mēs strādājam kopā ar saviem klientiem. Lieliski rezultāti vienmēr tiek sasniegti, kopīgi daloties idejās un pārvarot izaicinājumus. Ir pierādījies, ka mūsu unikālie produkti sniedz izcilus rezultātus mūsu klientu produktos pateicoties Lori Fragrances spējai izprast klientu vēlmes un vajadzības, kas ļauj sasniegt lielākus rezultātus.

Mūsu komanda

Augsti profesionāla parfimēru, ķīmiķu, loģistikas speciālistu, ražošanas un pārdošanas personāla komanda, kas strādā Lori Fragrances, pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un prasmes, lai mūsu klientiem nodrošinātu pēc iespējas labākus mūsdienīgus produktus un pakalpojumus.

Mūsu pieeja

Daudzu gadu pieredze ražošanā un ilgstoša sadarbība ar klientiem un partneriem ir mūsu attīstības pamatelementi.

Mūsu klientu mērķi ir mūsu mērķi. Uzņēmumā Lori Fragrances mums rūp katra klienta efektīva biznesa attīstība. Lori Fragrances pētniecības un attīstības pamatā ir individuālas pieejas princips un īpaši risinājumi. Smaržu radīšana katram klientam ir cieši saistīta ar rūpīgu viņu prasību un biznesa redzējuma izpēti.

Zināšanas un pieredze smaržvielu nozarē ir bijis izšķirošs faktors mūsu klientu panākumiem vietējā un starptautiskā mērogā. Mēs izstrādājam mūsdienīgas un vienreizējas smaržas, kas unikālā veidā piesaista patērētājus.

Biznesa ētika ir viens no mūsu galvenajiem priekšnoteikumiem spēcīgai partnerībai un sadarbībai.

Mūsu sasniegumi

Latvijas ražotāji un vairāk kā 35 pasaules valstīm, no lielām daudznacionālām korporācijām līdz maziem ģimenes uzņēmumiem, ir izvēlējušies Lori Fragrances kā augstas kvalitātes smaržvielu piegādātāju.

Mēs vienmēr esam atvērti jauniem izaicinājumiem, priecājamies uzzināt par mūsu partneru vajadzībām un idejām, esam gatavi iesaistīties to īstenošanā.

Sertifikāti un dalība organizācijās

Mūsu ražotnei ir piešķirts ISO 9001:2015 kvalitātes sertifikāts, un tās darbība tiek rūpīgi uzraudzīta, atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Lori Fragrances ir IFEAT (Starptautiskā ēterisko eļļu un aromātu tirdzniecību federācija) dalībnieks. Kā arī Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt Jūsu biznesam.

Sazināties ar mums
Lori.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.